Martien de Kler (1943) - Abstrakt No. 1 - olieverf op doek

Martien de Kler (1943) - Abstrakt No. 1 - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 30,00

Andere items

Roland Sohier - 1982. kopen? Bied vanaf 50!

Roland Sohier - 1982.

Tekening / Aquarel

  • Openingsbod € 50
Anton Heyboer - Danseres . kopen? Bied vanaf 225!

Anton Heyboer - Danseres .

Tekening / Aquarel

  • Openingsbod € 225
Dadara - Zeefdruk: Target Baby kopen? Bied vanaf 125!

Dadara - Zeefdruk: Target Baby

  • Openingsbod € 125
Martien de Kler (1943) - Abstrakt No. 1 - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1!Martien de Kler (1943) - Abstrakt No. 1 - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1!Martien de Kler (1943) - Abstrakt No. 1 - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1!Martien de Kler (1943) - Abstrakt No. 1 - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1!Martien de Kler (1943) - Abstrakt No. 1 - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1!Martien de Kler (1943) - Abstrakt No. 1 - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1!Martien de Kler (1943) - Abstrakt No. 1 - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Obe
FA. (7)

566 verkochte items
  • Martien de Kler (1943-2016)

Zeer groot olieverf op doek van Martien de Kler (1943).
De maten zijn 175 cm bij 125 cm, er zit een strakke houten atelierlijst om het werk.
Dorso gesigneerd en door de kunstenaar voorzien van enkele gegevens.

Het werk is ooit gerestaureerd (geconserveerd), er zat een scheur in die hersteld is (zie laatste foto signering achterzijde). Verder enkele sporen van ouderdom aanwezig in het werk, zie hiervoor de foto's.

Over De Kler:
Het werk van Martien de Kler (Zaandijk 1943) omvat een aantal verschillende perioden, die geleidelijk in elkaar overgaan. De situaties voor het uiteindelijke kunstwerk worden in het atelier samengesteld doormiddel van een opstelling van een object of objecten, die worden gefotografeerd of gefilmd. Het beeldmateriaal dat dan ontstaat, is de basis voor het uitwerken in verschillende technieken.

Martien de Kler had van 27 september 2014 tot en met 17 mei 2015 een kleine solotentoonstelling in het Stedelijk Museum te Zutphen.

Authenticiteit:

Gebreken aan het werk zelf vermeld ik vanzelfsprekend wel!

Dit werk kan alleen afgehaald worden.
Vooraf bezichtigen is mogelijk, mail voor een afspraak.
U bent van harte welkom!

Dit item is verkocht voor 30,00

Starttijd:16-09-2015 om 17:01
Eindtijd:27-09-2015 om 21:01

Biedingen (7):

hetwoolschot_1
19 sep. / 10:06
€ 30
Guframboy
19 sep. / 10:06
€ 25
Guframboy
19 sep. / 08:32
€ 17
hetwoolschot_1
19 sep. / 08:32
€ 15
hetwoolschot_1
19 sep. / 08:31
€ 12
Guframboy
19 sep. / 08:31
€ 10
hetwoolschot_1
18 sep. / 16:07
€ 1