Olieverf van de Zutphense kunstenaar Martien de Kler.
Groot werk Gesigneerd en getiteld aan de achterzijde, afkomstig uit een voormalige overheidscollectie. Hiervan zijn er nog enkele nummers aanwezig
De authenticiteit wordt volledig gegarandeerd
Informatie over de afhandeling Het werk kan kosteloos worden afgehaald nabij Hilversum. Het is geen probleem als dit even duurt, zodat u de gelegenheid heeft uw bezoek te combineren
Het werk kan verzonden worden met Swift Koeriers (45,50) Als u meerdere werken aankoopt bij dit account blijft dit bedrag gelijk tot 5 werken.
Redelijk
Het doek heeft enkele krasjes en deukjes door ouderdom. Zie hiervoor de laatste twee foto's
Verder is het doek nog mooi strak gespannen, heeft de verf geen craquelé en zijn de kleuren erg helder. Originele atelierlijst aanwezig
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hilversum, Nederland
koeriersdienst