Martin Bradley: Portfolio 3x Litho, Fated to Paint - Verkocht

Martin Bradley: Portfolio 3x Litho, Fated to Paint kopen? Bied vanaf 120!

Verkoopprijs: € 150,00

Martin Bradley: Portfolio 3x Litho, Fated to Paint kopen? Bied vanaf 120!Martin Bradley: Portfolio 3x Litho, Fated to Paint kopen? Bied vanaf 120!Martin Bradley: Portfolio 3x Litho, Fated to Paint kopen? Bied vanaf 120!Martin Bradley: Portfolio 3x Litho, Fated to Paint kopen? Bied vanaf 120!Martin Bradley: Portfolio 3x Litho, Fated to Paint kopen? Bied vanaf 120!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (248)

29848 verkochte items
Alle items van deze verkoper (115)
  • Martin Bradley (1931)
GesigneerdHandgesigneerd

Luxe editie: “Fated to Paint” 3 met potlood gesigneerde litho's van Bradley + boek uit 1990 in een mooi donkerbruin portfolio.

Titel: Fated to Paint
Jaartal: 1990
Afmetingen blad: 40 cm x 30 cm
Oplage: 44/200 (Let op; ander oplagenummer dan op de foto)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op geschept papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer goede staat

Administratieve code:

QQSW

Martin Bradley (1931)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (248)

29848 verkochte items
Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:30-04-2018 om 13:00
Eindtijd:13-05-2018 om 14:00
Biedingen (5)
harrie55
13 mei / 11:32
€ 150
Morris14
13 mei / 11:31
€ 140
harrie55
13 mei / 11:31
€ 140
Morris14
13 mei / 10:41
€ 130
harrie55
12 mei / 18:52
€ 120