Martin Bradley: Portfolio drie litho's + boek, Fated to paint - Verkocht

Martin Bradley: Portfolio drie litho's + boek, Fated to paint kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 140,00

Martin Bradley: Portfolio drie litho's + boek, Fated to paint kopen? Bied vanaf 100!Martin Bradley: Portfolio drie litho's + boek, Fated to paint kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44051 verkochte items
Alle items van deze verkoper (408)
  • Martin Bradley (1931)
GesigneerdHandgesigneerd

Let op: uit collectie geveild, zie speciale voorwaarden

Titel: Portfolio Martin Bradley, drie litho’s + boek
Jaartal: 1990
Afmetingen blad: 40 cm x 30 cm
Oplage: 46/200
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op geschept papier
Conditie: In zeer goede staat

Speciale voorwaarden:

Toeslag: Op deze werken zit een toeslag voor de koper van 10 euro per gewonnen item.

Afhandeling:
Dit werk kan worden opgehaald tijdens kantooruren in Amsterdam bij Kunstveiling.nl. U betaalt bij afhalen geen extra kosten. Bij grote werken of breekbare werken verdient dit altijd de voorkeur.

Deze werken kunnen niet worden verzonden via de reguliere partijen zoals bv. PostNL en worden door ons alleen geleverd met een koerier.

Bezorgkosten met koerier:
Nederland: 40,00 euro (incl. BTW)  voor dit werk binnen NL (M.u.v. de Waddeneilanden en Zeeuws Vlaanderen)

België: 70 euro Vlaanderen, 125 euro Wallonië.

Natuurlijk kunnen meerdere aankopen gecombineerd worden.

Normale verzending van ingelijste werken is NIET mogelijk ivm risico glasbreuk.

Garantie:

Bezichtigen:

Code: ZWSP1

Martin Bradley (1931)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44051 verkochte items
Dit item is verkocht voor 140,00
Starttijd:31-07-2014 om 13:33
Eindtijd:10-08-2014 om 13:33
Biedingen (5)
scarts
10 aug. / 10:00
€ 140
lui
10 aug. / 09:57
€ 130
scarts
10 aug. / 09:44
€ 120
lui
10 aug. / 09:42
€ 110
scarts
07 aug. / 19:14
€ 100