Martin Engelman - ets/ aquatint - 1969 - oplage 15 stuks

Martin Engelman - ets/ aquatint - 1969 - oplage 15 stuks kopen? Bied vanaf 49!
Martin Engelman - ets/ aquatint - 1969 - oplage 15 stuks kopen? Bied vanaf 49!Martin Engelman - ets/ aquatint - 1969 - oplage 15 stuks kopen? Bied vanaf 49!Martin Engelman - ets/ aquatint - 1969 - oplage 15 stuks kopen? Bied vanaf 49!Martin Engelman - ets/ aquatint - 1969 - oplage 15 stuks kopen? Bied vanaf 49!
  • Martin Engelman (1924-1992)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1969
TechniekEts
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49.5 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage4/15
Ets van Martin Engelsman uit 1969. Nummer: 4/15. Afmetingen blad: H76.5 x b53cm. Afmetingen H49.5 x b39.5cm. De ets is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden: we verzenden op dinsdag  en donderdag

De voorstelling is in goede staat. Langs de randen, zitten wat kreukels en een scheurtje.

Martin Engelman (1924-1992)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (9)
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (30)

892 verkochte items
Alle items van deze verkoper (330)
39.5 cm
49.5 cm
Starttijd:21-02-2022 om 10:35
Eindtijd:07-03-2022 om 22:11
Openingsbod € 49
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland