Martin Engelman - Kleurenlitho: 'Rendez-vous Au Jardin Zoologique' - 1973

Martin Engelman - Kleurenlitho: 'Rendez-vous Au Jardin Zoologique' - 1973 kopen? Bied vanaf 45!
Martin Engelman - Kleurenlitho: 'Rendez-vous Au Jardin Zoologique' - 1973 kopen? Bied vanaf 45!Martin Engelman - Kleurenlitho: 'Rendez-vous Au Jardin Zoologique' - 1973 kopen? Bied vanaf 45!Martin Engelman - Kleurenlitho: 'Rendez-vous Au Jardin Zoologique' - 1973 kopen? Bied vanaf 45!Martin Engelman - Kleurenlitho: 'Rendez-vous Au Jardin Zoologique' - 1973 kopen? Bied vanaf 45!Martin Engelman - Kleurenlitho: 'Rendez-vous Au Jardin Zoologique' - 1973 kopen? Bied vanaf 45!
  • Martin Engelman (1924-1992)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1973
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190 exemplaren
  • Originele lithografie van Martin Engelman (Utrecht, 1924 - 1992)
  • Gesigneerd en genummerd (55/190) in potlood
  • Gedateerd (19)73
  • Uitgever: Prent 190, Utrecht

Martin Engelman (1924-1992)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (11)

Geplaatst door  Annilo
FA. (8)

40 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
54 cm
76 cm
Starttijd:17-01-2023 om 20:05
Eindtijd:22-01-2023 om 21:12
Openingsbod € 45
ObjectlocatieDe Klinge,  België
VerzendingAlleen binnen Europa