Martin Engelman, kleurenlitho, rendez vous jardin zoologique

Geplaatst door  meerkunst

49 verkochte items
  • Martin Engelman (1924-1992)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho 'Un rendez-vous au jardin zoologique', Oplage 190, Afmeting 77 x 55. Prent zit in frame maar kan ook worden verzonden. Gesigneerd en genummerd.

Starttijd:13-11-2012 om 13:55
Eindtijd:27-11-2012 om 13:55
Openingsbod€ 60
ObjectlocatieNederland