Martin Engelman litho 27/190 1973

Martin Engelman litho 27/190 1973 kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Geplaatst door  Petrusg

2 verkochte items
  • Martin Engelman (1924-1992)
GesigneerdHandgesigneerd

Martin ENGELMAN
Geboren in 1924, overleden in 1992.

Opleiding: Martin Engelman heeft opleidingen gevolgd aan de Amsterdamse Grafische School, de Middelbare Kunstnijverheidsschool Maastricht en aan de kunstacademie van Sankt Gallen  in Zwitserland.
Martin Engelman heeft onder andere in Engeland, Frankrijk, Italië, de Verenigde Staten en Zwitserland gewerkt.
In Nederland werkte Engelman onder andere samen met Klaas Gubbels
Het werk van Engelman bevindt zich in vele museale, bedrijfs- en particuliere collecties. In Nederland zijn onder andere het Museum Boijmans van Beuningen en het Stedelijk Museum Amsterdam in bezit van zijn werk.

Dit item is verkocht voor 30,00

Starttijd:13-12-2013 om 17:32
Eindtijd:27-12-2013 om 17:32

Biedingen (1):

Wdeback
26 dec. / 20:47
€ 30