Martin Engelman, Ontmoeting, Gemengde techniek - Verkocht

Martin Engelman, Ontmoeting, Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Martin Engelman, Ontmoeting, Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 35!Martin Engelman, Ontmoeting, Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 35!Martin Engelman, Ontmoeting, Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 35!Martin Engelman, Ontmoeting, Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 35!Martin Engelman, Ontmoeting, Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3182 verkochte items
Alle items van deze verkoper (71)
  • Martin Engelman (1924-1992)
TypeTekening / Aquarel

LAATSTE MOGELIJKHEID!!

Gemengde techniek door Martin Engelman

Voorstelling van een bijzondere ontmoeting

Losbladig, beeldmaat 34x42

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Engelman '66'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:06-12-2017 om 13:42
Eindtijd:18-06-2018 om 10:58
RVZ1
17 jun. / 13:29
€ 35