Martin Engelman - zonder titel - Verkocht

Martin Engelman - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Martin Engelman - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Martin Engelman - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Martin Engelman - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
  • Martin Engelman (1924-1992)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1978
TechniekEts
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30 exemplaren

Mooie ets van Engelman in nieuwstaat.

U kunt het werk vooraf komen beoordelen in onze schatkamer in Gorcum.
Het is mogelijk het werk op te laten slaan en in een later stadium op te komen halen. Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Let op de ets zelf (bedrukte vlak) is ca 19 x 14 cm.

Martin Engelman (1924-1992)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (9)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2549 verkochte items
Alle items van deze verkoper (481)
37 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-09-2022 om 14:57
Eindtijd:09-10-2022 om 22:06
Biedingen (4)
ystafell
09 okt. / 20:58
€ 10
JohannavanDijk
09 okt. / 20:55
€ 5
ystafell
09 okt. / 20:55
€ 3
JohannavanDijk
02 okt. / 07:56
€ 1