Martin Engelman : Litho Landschap - ingelijst & gesigneerd - 1973 - Verkocht

Martin Engelman : Litho Landschap - ingelijst & gesigneerd - 1973  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 20,00

Martin Engelman : Litho Landschap - ingelijst & gesigneerd - 1973  kopen? Bied vanaf 1!Martin Engelman : Litho Landschap - ingelijst & gesigneerd - 1973  kopen? Bied vanaf 1!Martin Engelman : Litho Landschap - ingelijst & gesigneerd - 1973  kopen? Bied vanaf 1!Martin Engelman : Litho Landschap - ingelijst & gesigneerd - 1973  kopen? Bied vanaf 1!Martin Engelman : Litho Landschap - ingelijst & gesigneerd - 1973  kopen? Bied vanaf 1!Martin Engelman : Litho Landschap - ingelijst & gesigneerd - 1973  kopen? Bied vanaf 1!Martin Engelman : Litho Landschap - ingelijst & gesigneerd - 1973  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2852 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
  • Martin Engelman (1924-1992)
GesigneerdHandgesigneerd

Een groot werk uit 1973 van de Nederlandse kunstenaar Martin Engelman (1924-1992).

Gesigneerd, gedateerd en genummerd met potlood.

Gemaakt in een oplage van 190 exemplaren. Dit is nr 95.

Ingelijst in een zilverkleurige houten lijst met passe-partout en glasplaat.

Afmetingen: Lijst, 71 x 89 cm. Beeld, 50 x 71 cm.

Herkomst: uit de inboedel van een kunstverzamelaar.

Conditie: Het papier heeft een paar kleine ‘zuurvlekjes’ langs de rand. De lijst heeft slijtplekjes.

Zie ook de foto’s.

Kan zo aan de muur.

Informatie over de kunstenaar:

Martinus (‘Martin’) Nicolaas Maria Engelman, geboren 22-02-1924 in Hoenkoop (Utrecht) en overleden 27-03-1992 in München (Duitsland), graficus, grafisch ontwerper, lithograaf, pentekenaar, schilder, tekenaar en typograaf.
Opleiding: de Amsterdamse Grafische School, de Middelbare Kunstnijverheidsschool (richting grafische technieken) in Maastricht en de kunstacademie van Sankt Gallen (typografie en compositie) in Zwitserland.

Hij gaf les aan de Hochschule für Bildende Künste Hamburg (HFBK Hamburg), the College for the Arts (Columbus, Ohio, VS) en de Hochschule der Künste (Berlijn-Charlottenburg).
Martin Engelman werkte in Engeland, Frankrijk, Italië, de Verenigde Staten en Zwitserland.
Zijn werk heeft zich ontwikkeld van surrealistisch tot abstract expressionistisch.
Het werk van Engelman bevindt zich in vele museale, bedrijfs- en particuliere collecties. In Nederland o.a in de collectie van het Museum Boijmans van Beuningen en het Stedelijk Museum Amsterdam.

Titel: Zonder titel / titel onbekend (”Landschap”).

Kunstenaar: Martin Engelman.

Techniek: Lithografie op papier.

Jaartal: 1973.

Ingelijst: In een zilverkleurige houten lijst met passe-partout en glasplaat.

Gesigneerd: Rechtsonder.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Zie ook de foto’s.

Afhandeling:

Let op:

-Het ingelijste werk zal afgehaald moeten worden worden in Amsterdam. Vanwege het formaat en de kwetsbaarheid van de glasplaat kan het werk NIET verzonden worden..

Vragen? Stuur even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:20-12-2017 om 09:33
Eindtijd:02-01-2018 om 21:38
Biedingen (11)
piervander
02 jan. / 21:30
€ 20
char
02 jan. / 21:30
€ 19
piervander
02 jan. / 21:28
€ 17
char
02 jan. / 21:26
€ 15
piervander
02 jan. / 21:26
€ 13
char
02 jan. / 21:23
€ 11
piervander
02 jan. / 21:15
€ 9
char
02 jan. / 21:11
€ 7
piervander
01 jan. / 13:25
€ 5
LEE1959
01 jan. / 00:57
€ 3
KB_VH
31 dec. / 01:50
€ 1