Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 2012 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Transport | |||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 2 kg.
Garantie | |||||
Starttijd | 28-11-2022 om 14:24 |
Eindtijd | 11-12-2022 om 22:15 |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Duitsland |