Martin R. Baeyens - From the latest years of XX century

Martin R. Baeyens - From the latest years of XX century kopen? Bied vanaf 10!
Martin R. Baeyens - From the latest years of XX century kopen? Bied vanaf 10!Martin R. Baeyens - From the latest years of XX century kopen? Bied vanaf 10!
  • Martin R. Baeyens (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeefdruk, handgesigneerd in potlood door de kunstenaar – 1987
Afmetingen: 21 cm x 28,5 cm (H x B)
Zonder lijst
Het figuratieve werk van Baeyens bestaat uit schilderijen, ex libris – eigendomsmerkjes in boeken – en grafiek, met name zeefdrukken. De balans tussen natuur en technologie staat centraal in zijn oeuvre. De werken hebben een verfijnde symboliek en een gebalanceerde en rustige uitstraling.

Martin R. Baeyens (1943)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  CuRio

Lid sinds 2021
21 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
28.5 cm
21 cm
Starttijd:28-08-2022 om 00:05
Eindtijd:06-09-2022 om 21:28
Openingsbod € 10
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAssenede,  België