Martin R. Baeyens - From the latest years of XX century - Verkocht

Martin R. Baeyens - From the latest years of XX century kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Martin R. Baeyens - From the latest years of XX century kopen? Bied vanaf 1!Martin R. Baeyens - From the latest years of XX century kopen? Bied vanaf 1!
  • Martin R. Baeyens (1943)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeefdruk, handgesigneerd in potlood door de kunstenaar – 1987
Afmetingen: 21 cm x 28,5 cm (H x B)
Zonder lijst
Het figuratieve werk van Baeyens bestaat uit schilderijen, ex libris – eigendomsmerkjes in boeken – en grafiek, met name zeefdrukken. De balans tussen natuur en technologie staat centraal in zijn oeuvre. De werken hebben een verfijnde symboliek en een gebalanceerde en rustige uitstraling.

Binnen België € 11,05
Naar Nederland € 21,05
Naar Duitsland € 21,05
Europese Unie € 21,05
Wereldwijd € 52,05

Martin R. Baeyens (1943)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  CuRio
Lid sinds 2021
44 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
28.5 cm
21 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAssenede,  België
Starttijd4-4-2023 om 16:35
Eindtijd13-4-2023 om 22:54
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken