Martin R. Baeyens - Gesigneerde kleurenzeefdruk - 22/32 - Verkocht

Martin R. Baeyens - Gesigneerde kleurenzeefdruk - 22/32 kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 59,80 (Incl. 15% veilingkosten)

Martin R. Baeyens - Gesigneerde kleurenzeefdruk - 22/32 kopen? Bied vanaf 65!Martin R. Baeyens - Gesigneerde kleurenzeefdruk - 22/32 kopen? Bied vanaf 65!Martin R. Baeyens - Gesigneerde kleurenzeefdruk - 22/32 kopen? Bied vanaf 65!Martin R. Baeyens - Gesigneerde kleurenzeefdruk - 22/32 kopen? Bied vanaf 65!Martin R. Baeyens - Gesigneerde kleurenzeefdruk - 22/32 kopen? Bied vanaf 65!Martin R. Baeyens - Gesigneerde kleurenzeefdruk - 22/32 kopen? Bied vanaf 65!Martin R. Baeyens - Gesigneerde kleurenzeefdruk - 22/32 kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  in2art
FA. (35)

701 verkochte items
Alle items van deze verkoper (56)
  • Martin R. Baeyens (1943)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage22/32

Een  originele kleurenzeefdruk van Martin Baeyens (1943°)

- "Diagram of an Experience". Gesigneerd en genummerd (22/32) in potlood
(56 x 37.5 cm en 27.5 x 27.5 cm)

- Conditie: In perfecte staat, nooit ingelijst geweest, steeds in grafiekmap bewaard

Zal professioneel ingepakt en verzekerd verzonden worden incl. track en trace.

Martin Baeyens (geboren 1943 in Melle, woont en werkt in Smetlede) schildert, tekent of zeefdrukt landschappen. Hij combineert deze met landkaarten en andersoortige kaarten, met tabellen en statistieken, met historische documenten. Vaak voorziet hij ze ook van tekst die een historische context creëert. De natuur en vooral het evenwicht tussen techniek en natuur zijn het uitgangspunt van zijn werk.

Martin R. Baeyens (1943)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  in2art
FA. (35)

701 verkochte items
37.5 cm
56 cm
Dit item is verkocht voor 59,80(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-02-2020 om 14:38
Eindtijd:02-03-2020 om 17:25
KBis
02 mrt. / 14:47
€ 52