Martin R. Baeyens - Litho, titel XX century Botany II,

Martin R. Baeyens - Litho, titel XX century Botany II, kopen? Bied vanaf 35!
Martin R. Baeyens - Litho, titel XX century Botany II, kopen? Bied vanaf 35!Martin R. Baeyens - Litho, titel XX century Botany II, kopen? Bied vanaf 35!Martin R. Baeyens - Litho, titel XX century Botany II, kopen? Bied vanaf 35!Martin R. Baeyens - Litho, titel XX century Botany II, kopen? Bied vanaf 35!Martin R. Baeyens - Litho, titel XX century Botany II, kopen? Bied vanaf 35!Martin R. Baeyens - Litho, titel XX century Botany II, kopen? Bied vanaf 35!Martin R. Baeyens - Litho, titel XX century Botany II, kopen? Bied vanaf 35!Martin R. Baeyens - Litho, titel XX century Botany II, kopen? Bied vanaf 35!
  • Martin R. Baeyens (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1994
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage43/100

Prachtige litho op zeer dik handgeschept papier van de Belgische kunstenaar Martin Baeyens. Met potlood genummerd (43/100) en gedateerd (’94). In uitstekende conditie, nooit ingelijst geweest.
Martin R. Baeyens wordt op 04-04-1943 te Melle (België) geboren. Volgde zijn opleiding aan de Koninklijke Academie voor Schone Kunsten te Gent. Waar hij in 1968 ook les ging geven en een Ere doctoraat verkreeg. Was gastdocent aan verschillende universiteiten in Amerika, China, Turkije en Noord Cyprus
Realiseerde 113 solo tentoonstellingen in binnen en buitenband. Nam deel aan 920
groepstentoonstellingen wereldwijd. Ontving 114 prijzen en internationale onderscheidingen .

Martin R. Baeyens (1943)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  duif
FA. (48 )

Lid sinds 2018
1479 verkochte items
Alle items van deze verkoper (151)
76 cm
56 cm
Sluit over 5d 21u 56m 41s
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieAlkmaar,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:29-11-2022 om 22:30
Eindtijd:10-12-2022 om 20:27