Martin R. Baeyens - xx century Botany III

Martin R. Baeyens - xx century Botany III kopen? Bied vanaf 65!
Martin R. Baeyens - xx century Botany III kopen? Bied vanaf 65!Martin R. Baeyens - xx century Botany III kopen? Bied vanaf 65!
  • Martin R. Baeyens (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1994
StijlAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen56 cm x 72 cm (h x b)
Lijst56 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Zeefdruk van de Vlaamse kunstenaar Martin R. Baeyens uit de serie xx century Botany.
Monografie juni 1998 bijgevoegd.

Martin R. Baeyens (1943)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  Jorien

Lid sinds 2018
0 verkochte items
72 cm
56 cm
72 cm
56 cm
Starttijd:15-04-2022 om 13:05
Eindtijd:29-04-2022 om 15:00
Openingsbod € 65
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie