Martin Thomas - zonder titel

Martin Thomas - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Martin Thomas - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!Martin Thomas - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
  • Martin Thomas (1956)
TypeFotografie
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
StijlRealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen58 cm x 48 cm (h x b)
Passe-partout83 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Mooi werk van Martin Thomas onder passe partout in zeer goede staat! Het werk is geautoriseerd door de fotograaf met naamsticker en datum. Het werk het liefst ophalen maar kan verzonden worden tegen meerprijs binnen Nederland.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen in onze schatkamer in Gorcum.
Tijdens de pandemie kunt u uw aankopen gratis laten opslaan in onze opslagkamer.
U kunt werk bij ons laten opslaan en wij kunnen uw inlijsting verzorgen.

Martin Thomas (1956)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (90)

2223 verkochte items
Alle items van deze verkoper (990)
70 cm
83 cm
48 cm
58 cm
Starttijd:03-09-2022 om 11:16
Eindtijd:17-09-2022 om 21:13
Openingsbod € 55
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie