Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Fotografie |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 58 x 48 cm (h x b) |
Passe-partout | 83 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 24-10-2022 om 9:27 |
Eindtijd | 7-11-2022 om 20:52 |