FA. (2)

Martin van Waning - ets: boten op water

Martin van Waning - ets: boten op water kopen? Bied vanaf 45!
Martin van Waning - ets: boten op water kopen? Bied vanaf 45!Martin van Waning - ets: boten op water kopen? Bied vanaf 45!Martin van Waning - ets: boten op water kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5369 verkochte items
Alle items van deze verkoper (362)
  • Martin van Waning (1889-1972)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van Martin van Waning.  Titel: boten op water. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H38 x b27cm. Afmetingen voorstelling: H9,5 x b16 cm. Conditie: in goede staat.  De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

ZZZW

Martin van Waning (1889-1972)

Alle items van deze kunstenaar(11)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5369 verkochte items
Starttijd:04-05-2018 om 19:39
Eindtijd:10-05-2018 om 20:39
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieHoek van Holland, Nederland