Martin van Waning - ets: schepen

Martin van Waning - ets: schepen kopen? Bied vanaf 55!
Martin van Waning - ets: schepen kopen? Bied vanaf 55!Martin van Waning - ets: schepen kopen? Bied vanaf 55!Martin van Waning - ets: schepen kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (18)

434 verkochte items
Alle items van deze verkoper (159)
  • Martin van Waning (1889-1972)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 cm x 26.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van Martin van Waning. Afmetingen voorstelling: H9,5 x b16 cm. Het werk is rechtsonder met potlood gesigneerd door de kunstenaar.

Martin van Waning (1889-1972)

Alle items van deze kunstenaar(8) Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (18)

434 verkochte items
26.5 cm
38 cm

Starttijd:25-07-2021 om 10:44
Eindtijd:01-08-2021 om 20:11
Openingsbod€ 55
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland