MARTIN van WORDRAGEN Gr Zeefdruk (80x85cm) DE TROUWDAG Handgesign. - Verkocht

MARTIN van WORDRAGEN  Gr Zeefdruk (80x85cm)   DE TROUWDAG Handgesign. kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 90,00

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

2005 verkochte items
Alle items van deze verkoper (59)
  • Martin van Wordragen (1928-2011)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige grote Kleurenzeefdruk van Martin van Wordragen

Afmeting blad  80x85 cm  in perfecte staat(nooit ingelijst geweest)

Handgesigneerd met monogram en Genummerd Oplage 100ex

Verzendkosten 15 euro in ned  25 euro in belgie

Martin van Wordragen (1928-2011)

Alle items van deze kunstenaar(6)
FA. (34)

2005 verkochte items
Dit item is verkocht voor 90,00
Starttijd:23-11-2016 om 15:47
Eindtijd:30-11-2016 om 15:47
Biedingen (4)
clevos
30 nov. / 00:03
€ 90
27579
30 nov. / 00:03
€ 85
clevos
30 nov. / 00:03
€ 80
27579
29 nov. / 15:55
€ 75