MARTIN van WORDRAGEN Gr Zeefdruk (80x85cm) OVER DE NATUUR Handgesign.

MARTIN van WORDRAGEN  Gr Zeefdruk (80x85cm)   OVER DE NATUUR Handgesign. kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (33)

1816 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
  • Martin van Wordragen (1928-2011)
GesigneerdHandgesigneerd

prachtige grote kleurenzeefdruk op gesatineerd papier van Martin van Wordragen

afmeting blad  80x85 cm  in perfecte staat

handgesigneerd met monogram en genummerd oplage 100EX

verzendkosten 12,50 euro in ned  20 euro in belgie

Dit item is verkocht voor 75,00

Starttijd:16-03-2017 om 08:40
Eindtijd:23-03-2017 om 16:40

Biedingen (1):

dddddd
23 mrt. / 16:34
€ 75