FA. (3)

Martine Jacobs - Jonge boeddhistische monnik

Martine Jacobs - Jonge boeddhistische monnik kopen? Bied vanaf 80!
Martine Jacobs - Jonge boeddhistische monnik kopen? Bied vanaf 80!Martine Jacobs - Jonge boeddhistische monnik kopen? Bied vanaf 80!Martine Jacobs - Jonge boeddhistische monnik kopen? Bied vanaf 80!Martine Jacobs - Jonge boeddhistische monnik kopen? Bied vanaf 80!Martine Jacobs - Jonge boeddhistische monnik kopen? Bied vanaf 80!Martine Jacobs - Jonge boeddhistische monnik kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  HamarArtStudio
FA. (1)

17 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Martine Jacobs (1956)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2022
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aquarel uit 2022
Unica
Hand gesigneerd.
Dit item valt onder de margeregeling

Martine Jacobs (1956)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  HamarArtStudio
FA. (1)

17 verkochte items
50 cm
70 cm
Starttijd:18-05-2022 om 10:41
Eindtijd:25-05-2022 om 22:00
Openingsbod€ 80
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieWanswert Friesland, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa