Mary Meijs - Zonder titel

Mary Meijs - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Mary Meijs - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Mary Meijs - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Mary Meijs - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Miss_Elly

Lid sinds 2019
12 verkochte items
  • Mary Meijs (1929-2011)
Jaartal1996
StijlAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen46 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit olieverf en acryl schilderij is gemaakt door Mary Meijs. Het wordt geleverd inclusief een witte passe-partout (46x60 cm).

Mary Meijs (1929-2011)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  Miss_Elly

Lid sinds 2019
12 verkochte items
60 cm
46 cm

Starttijd:09-08-2019 om 12:51
Eindtijd:18-08-2019 om 19:19
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieGronsveld, Nederland