Mary Ophoff, lithografische afdruk, vier jaargetijden - Verkocht

Mary Ophoff, lithografische afdruk, vier jaargetijden kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 7,00

Mary Ophoff, lithografische afdruk, vier jaargetijden kopen? Bied vanaf 1!Mary Ophoff, lithografische afdruk, vier jaargetijden kopen? Bied vanaf 1!Mary Ophoff, lithografische afdruk, vier jaargetijden kopen? Bied vanaf 1!Mary Ophoff, lithografische afdruk, vier jaargetijden kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  loft
FA. (15)

451 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Mary Ophoff is een bekend illustrator van kinderboeken. Deze afdruk is uitgegeven door Wereldbibliotheek N.V. Amsterdam. Afmeting is 40 x 40 cm.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  loft
FA. (15)

451 verkochte items
Dit item is verkocht voor 7,00
Starttijd:07-05-2015 om 18:19
Eindtijd:14-05-2015 om 18:19
Biedingen (5)
Jaz
14 mei / 18:12
€ 7
berga
14 mei / 09:06
€ 5
jarl
14 mei / 09:06
€ 5
berga
11 mei / 21:00
€ 3
Jofrajot
10 mei / 15:44
€ 1