Irene van den Bos - Masked Face - Verkocht

Irene van den Bos - Masked Face kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 25,00

Irene van den Bos - Masked Face kopen? Bied vanaf 1!Irene van den Bos - Masked Face kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  IreneArt
FA. (10)

Lid sinds 2018
137 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Irene van den Bos (1953)
Jaartal2018
OnderwerpPortret
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen24 cm x 18 cm (h x b)
itemOptions.framed.stretcher.label24 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gezicht met textielen wikkels.

Goed

Irene van den Bos (1953)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  IreneArt
FA. (10)

Lid sinds 2018
137 verkochte items
18 cm
24 cm
18 cm
24 cm
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:18-11-2018 om 18:17
Eindtijd:21-11-2018 om 21:23
Biedingen (7)
Alfredskull
21 nov. / 17:13
€ 25
opveld
21 nov. / 17:13
€ 20
Alfredskull
21 nov. / 01:04
€ 15
ebevdmolen
19 nov. / 20:32
€ 10
opveld
19 nov. / 20:32
€ 5
ebevdmolen
19 nov. / 20:32
€ 5
opveld
19 nov. / 08:56
€ 1