FA. (3)

Mat van der Heijden - Gemengde techniek

Mat van der Heijden - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 50!
Mat van der Heijden - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 50!Mat van der Heijden - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 50!Mat van der Heijden - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 50!Mat van der Heijden - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 50!Mat van der Heijden - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1163 verkochte items
Alle items van deze verkoper (90)
  • Mat van der Heijden (1964)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2005
TechniekCollage
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen30 cm x 21.5 cm (h x b)
Passe-partout49.9 cm x 39.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gemengde techniek van Mat van der Heijden, gesigneerd en gedateerd in potlood.
geplaatst achter passe-partout.
Afkomstig van Galerie Ramakers, oorspronkelijke galerieprijs 375 euro.
Verzending tussen twee platen, 8,25, aangetekend 10,20

Mat van der Heijden (1964)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1163 verkochte items
39.9 cm
49.9 cm
21.5 cm
30 cm
Starttijd:30-04-2022 om 08:36
Eindtijd:13-05-2022 om 19:18
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieVoorthuizen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa