MATHIEU BERDEN - abstract werk LINOSNEDE gesigneerd & INGELIJST.

MATHIEU BERDEN - abstract werk LINOSNEDE gesigneerd & INGELIJST.  kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

MATHIEU BERDEN - abstract werk LINOSNEDE gesigneerd & INGELIJST.  kopen? Bied vanaf 50!MATHIEU BERDEN - abstract werk LINOSNEDE gesigneerd & INGELIJST.  kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  doncampo
FA. (6)

278 verkochte items
  • Mathieu Berden (1949)
GesigneerdHandgesigneerd

Mathieu Berden.

Mooi abstract werk in kleine oplage van 12. Dit is Linosnde Nr. 7 uit oktober 1986. Het werk is professioneel ingelijst in Aluminium Barthlijst met ophangsysteem en geframed in een zuurvrij passepartout.

Maat:  35x35cm incusief professionele Aluminium Nielsen lijst

Signatuur: in potlood linksonder, door de kunstenaar.

Galerie Waarde: 450,-

Afhaal Locatie: Utrecht

Verzending (zonder glas) binnen NL: 15,- (aangetekend en robuust verpakt)

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:10-03-2014 om 11:51
Eindtijd:16-03-2014 om 11:51

Biedingen (1):

Cornelia
16 mrt. / 08:50
€ 50