MATHIEU BERDEN - modern werk uit oplage van 12. (litho uit 1986) - Verkocht

MATHIEU BERDEN - modern werk uit oplage van 12. (litho uit 1986) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,00

Geplaatst door  allart
FA. (1)

36 verkochte items
  • Mathieu Berden (1949)
GesigneerdHandgesigneerd

Betrfet een abstract werk uit een hele kleine oplage van 12. Dit is exemplaar nr. 4 uit 1986. Het werk verkeert in perfecte staat. Het werk kan zondermeer direct naar eigen smaak worden ingelijst.

Maat: ca. 15x30cm

Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:27-03-2016 om 13:42
Eindtijd:10-04-2016 om 13:42
Biedingen (2)
Art2Have
10 apr. / 10:09
€ 3
hyacint18
02 apr. / 15:04
€ 1