Matt Groening - originele productietekening The Simpsons, Homer, ingelijst + Certificaat - Verkocht

Matt Groening - originele productietekening The Simpsons, Homer, ingelijst + Certificaat kopen? Bied vanaf 120!
Matt Groening - originele productietekening The Simpsons, Homer, ingelijst + Certificaat kopen? Bied vanaf 120!Matt Groening - originele productietekening The Simpsons, Homer, ingelijst + Certificaat kopen? Bied vanaf 120!Matt Groening - originele productietekening The Simpsons, Homer, ingelijst + Certificaat kopen? Bied vanaf 120!Matt Groening - originele productietekening The Simpsons, Homer, ingelijst + Certificaat kopen? Bied vanaf 120!Matt Groening - originele productietekening The Simpsons, Homer, ingelijst + Certificaat kopen? Bied vanaf 120!
  • Matt Groening (1954)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1995
TechniekPen (Inkt)
IngelijstIngelijst
Afmetingen26 cm x 32 cm (h x b)
Lijst36 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Dit is een originele tekening die werd gebruikt voor het maken van een aflevering van The Simpsons. Deze tekening is vervaardigd met potlood voor een aflevering die voor het eerst werd uitgezonden in 1995.

Het is een uniek exemplaar en met de hand gemaakt.
Echtheidscertificaat (laatste foto) en lijst (2de foto) zijn inbegrepen.

Matt Groening (1954)

AmerikaansAmerikaansAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  modernart
FA. (21)

Lid sinds 2010
288 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
42 cm
36 cm
32 cm
26 cm
Dit item is verkocht voor 138,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-08-2022 om 11:56
Eindtijd:14-08-2022 om 19:12
jenthes
14 aug. / 14:50
€ 120