Matt Groening - originele productietekening The Simpsons, Sideshow Bob ingelijst + Certificaat

Matt Groening - originele productietekening The Simpsons, Sideshow Bob ingelijst + Certificaat kopen? Bied vanaf 70!
Matt Groening - originele productietekening The Simpsons, Sideshow Bob ingelijst + Certificaat kopen? Bied vanaf 70!Matt Groening - originele productietekening The Simpsons, Sideshow Bob ingelijst + Certificaat kopen? Bied vanaf 70!Matt Groening - originele productietekening The Simpsons, Sideshow Bob ingelijst + Certificaat kopen? Bied vanaf 70!Matt Groening - originele productietekening The Simpsons, Sideshow Bob ingelijst + Certificaat kopen? Bied vanaf 70!
  • Matt Groening (1954)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
IngelijstIngelijst
Afmetingen26 cm x 32 cm (h x b)
Lijst38 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Dit is een originele tekening die werd gebruikt voor het maken van een aflevering van The Simpsons. Deze tekening is vervaardigd met potlood voor een aflevering begin jaren '90.
De tekening is van het personage Sideshow Bob.
Het is een uniek exemplaar en met de hand gemaakt.
Echtheidscertificaat (laatste foto) en glazen lijst (2de foto) zijn inbegrepen.

Degelijke staat van tekening en lijst

Matt Groening (1954)

AmerikaansAmerikaansAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  modernart
FA. (21)

Lid sinds 2010
288 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
46 cm
38 cm
32 cm
26 cm
Starttijd:18-09-2022 om 16:06
Eindtijd:24-09-2022 om 19:48
Openingsbod € 70
ObjectlocatieErpe, België