Matthijs van Dam: ‘Amsterdam ‘84’ -pentekening- - Verkocht

Matthijs van Dam: ‘Amsterdam ‘84’ -pentekening- kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Matthijs van Dam: ‘Amsterdam ‘84’ -pentekening- kopen? Bied vanaf 25!Matthijs van Dam: ‘Amsterdam ‘84’ -pentekening- kopen? Bied vanaf 25!Matthijs van Dam: ‘Amsterdam ‘84’ -pentekening- kopen? Bied vanaf 25!Matthijs van Dam: ‘Amsterdam ‘84’ -pentekening- kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  kunstmest
FA. (4)

477 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Matthijs van Dam (1943-1998)
TypeTekening / Aquarel

‘Amsterdam ‘84’ -pentekening-

Bijzondere pentekening van de in 1998 overleden Amsterdamse beeldhouwer, wandschilder en omgevingskunstenaar Matthijs van Dam. Het werk betreft een dankbetuiging aan docent ‘Heinrich’, voorstellende een Amsterdams straattafereel.  Daarbij aan de achterzijde twee uitgekaderde illustraties met begeleidende tekst.

Formaat tekening voorzijde: 22 x 28 cm Achter: 7 x 11 en 6 x 5,5 cm Passepartout: 33 x 50 cm Techniek: pentekening Gesigneerd: rechtsonder in de illustratie ‘Thijs van Dam’ Creatie: 1984 Conditie: goed, geen lijst

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:26-09-2016 om 17:03
Eindtijd:03-10-2016 om 17:03
Ton52
03 okt. / 12:49
€ 25