Mattie Schilders ,zeefdruk , titel

Mattie Schilders ,zeefdruk , titel  kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Mattie Schilders ,zeefdruk , titel  kopen? Bied vanaf 40!Mattie Schilders ,zeefdruk , titel  kopen? Bied vanaf 40!Mattie Schilders ,zeefdruk , titel  kopen? Bied vanaf 40!Mattie Schilders ,zeefdruk , titel  kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Mattie Schilders (1951)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: “ Oorsprong van elk leven "
Afmetingen beeld: h. 80 cm x b. 60 cm (Blad: 105  cm x 75 cm)
Gesigneerd: Ja, met potlood
Oplage: 133/200
Ingelijst: Nee
Materiaal: zeefdruk op papier

Deze zeefdruk wordt geleverd met een kusntboekje van Mattie Schilders
Conditie: In nieuwstaat

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:18-11-2014 om 10:53
Eindtijd:25-11-2014 om 10:53

Biedingen (1):

gtz
23 nov. / 13:28
€ 40