Maurice de Vlaminck - 1876-1958 handgesigneerde litho uit 1927

Maurice de Vlaminck - 1876-1958 handgesigneerde litho uit 1927 kopen? Bied vanaf 399!
Maurice de Vlaminck - 1876-1958 handgesigneerde litho uit 1927 kopen? Bied vanaf 399!Maurice de Vlaminck - 1876-1958 handgesigneerde litho uit 1927 kopen? Bied vanaf 399!Maurice de Vlaminck - 1876-1958 handgesigneerde litho uit 1927 kopen? Bied vanaf 399!Maurice de Vlaminck - 1876-1958 handgesigneerde litho uit 1927 kopen? Bied vanaf 399!
  • Maurice de Vlaminck (1876-1958)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1927
Techniek Litho
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Historisch
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 21 x 16 cm (h x b)
Incl. lijst 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Maurice de Vlaminck(1876-1958).Franse kunstenaar en vertegenwoorde van het Fauvisme en Expressionisme.Tesamen met Henri Matisse en André Derain is Maurice de Vlaminck voornaamste kunstschilder van het Fauvisme en was beinvloed door het expressionisme van Vincent van Gogh.Handgesigneerde rechtsbeneden )litho genaamd ‘Les Hommes Abandonnés ‘ in 1927 en uitgegeven door Marcel Seheur voor de geïllustreerde uitgave van Duhamel.De litho is 20x16 cm en met lijst en passe partout 60x50 cm en op Vélin d’Arches China papier
Altijd mooi in lijst met passe partout achter glas bewaard.
PrijsTot 10 kg.
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 65,00

Maurice de Vlaminck (1876-1958)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  MundiCollection
24 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
50 cm
60 cm
16 cm
21 cm