Maurice Feuillet 1873-1968 “Terras” - Verkocht

Maurice Feuillet 1873-1968    “Terras” kopen? Bied vanaf 145!

Verkoopprijs: € 145,00

Maurice Feuillet 1873-1968    “Terras” kopen? Bied vanaf 145!Maurice Feuillet 1873-1968    “Terras” kopen? Bied vanaf 145!Maurice Feuillet 1873-1968    “Terras” kopen? Bied vanaf 145!Maurice Feuillet 1873-1968    “Terras” kopen? Bied vanaf 145!Maurice Feuillet 1873-1968    “Terras” kopen? Bied vanaf 145!Maurice Feuillet 1873-1968    “Terras” kopen? Bied vanaf 145!Maurice Feuillet 1873-1968    “Terras” kopen? Bied vanaf 145!

Geplaatst door  BuisArthouse
FA. (14)

104 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Maurice Feuillet (1873-1968)
TypeTekening / Aquarel

Prachtige tekening van de Franse schilder, illustrator en journalist Maurice Feuillet.

hij werkte voor de Franse krant Le Figaro

wordt zelden werk van hem aangeboden

tekening 18 x 21 cm mooi ingelijst 33 x 35 cm

Maurice Feuillet (1873-1968)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  BuisArthouse
FA. (14)

104 verkochte items
Dit item is verkocht voor 145,00
Starttijd:06-01-2018 om 14:42
Eindtijd:20-01-2018 om 14:47
alicemolenkamp
20 jan. / 14:40
€ 145