Maurice Micha - Landelijk zicht

Maurice Micha - Landelijk zicht kopen? Bied vanaf 35!
Maurice Micha - Landelijk zicht kopen? Bied vanaf 35!Maurice Micha - Landelijk zicht kopen? Bied vanaf 35!Maurice Micha - Landelijk zicht kopen? Bied vanaf 35!Maurice Micha - Landelijk zicht kopen? Bied vanaf 35!Maurice Micha - Landelijk zicht kopen? Bied vanaf 35!Maurice Micha - Landelijk zicht kopen? Bied vanaf 35!
  • Maurice Micha (1890-1969)
TypeTekening / Aquarel
TechniekHoutskool
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 cm x 61 cm (h x b)
Lijst62 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
groot houtskooltekening in heel goede staat.
gesigneerd onderaan
ingekaderd achter glas.
uitgebreide biografie zie foto nr 6
vermeld in piron,arto en andere Belgische kunstboeken.

afmetingen met kader 70 cm x 62 cm.

Foto's horen bij de beschrijving en de staat van het kunstwerk.
enkel af te halen.

Maurice Micha (1890-1969)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  topart_design
FA. (8 )

Lid sinds 2017
85 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
70 cm
62 cm
61 cm
48 cm
Starttijd:03-09-2022 om 14:38
Eindtijd:13-09-2022 om 22:33
Openingsbod € 35
Objectlocatierupelmonde,  België
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie