Maurits Ernest van den kerkhoff (1830-1908) - olieverf op doek - man in het bos - Verkocht

Maurits Ernest van den kerkhoff (1830-1908) - olieverf op doek - man in het bos kopen? Bied vanaf 940!

Verkoopprijs: € 940,00

Maurits Ernest van den kerkhoff (1830-1908) - olieverf op doek - man in het bos kopen? Bied vanaf 940!Maurits Ernest van den kerkhoff (1830-1908) - olieverf op doek - man in het bos kopen? Bied vanaf 940!Maurits Ernest van den kerkhoff (1830-1908) - olieverf op doek - man in het bos kopen? Bied vanaf 940!Maurits Ernest van den kerkhoff (1830-1908) - olieverf op doek - man in het bos kopen? Bied vanaf 940!Maurits Ernest van den kerkhoff (1830-1908) - olieverf op doek - man in het bos kopen? Bied vanaf 940!

Geplaatst door  martins
FA. (34)

345 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Maurits van den Kerkhoff (1830-1908)

Een kwalitatief zeer hoogstaand kunstwerk van de kunstenaar Maurits Ernest van den kerkhoff (1830-1908). Heel mooi gelijst. Gesigneerd links onder. Afmetingen met lijst: 36,5 cm. x 48 cm. Doekmaat: 23,5 cm. x 35,5 cm. Conditie: goed. Een weinig craquele, dit is echter niet storend. Het kunstwerk wordt goed gepakt en GRATIS (binnen Nederland) verzonden. Afhalen is uiteraard ook mogelijk. Info: www.rkd.nl/kerkhoff.

Dit item is verkocht voor 940,00
Starttijd:09-09-2017 om 00:11
Eindtijd:20-09-2017 om 00:11
dominique1996
15 sep. / 10:52
€ 940