Johannis Hartung - Lithografie Flower Butterfly
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zelden geziene, vroege ets door Maurits van der Valk.
Voorstelling van 'chemin creux', bij Antwerpen
Losbladig, zichtmaat 13x15, bladmaat 16x18
Gesigneerd r.o. 'MvdValk'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 15-5-2015 om 19:56 |
Eindtijd | 22-5-2015 om 19:56 |