Johannis Hartung - Lithografie Flower Butterfly
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Schitterende ets door Maurits van der Valk.
Groot graficus uit de Beweging der Tachtigers.
Voorstelling van een drietal schelpen.
Losbladig, zichtmaat 11x24, bladmaat 27x39
Gesigneerd r.o. 'M.v.d.Valk'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 6-4-2015 om 19:39 |
Eindtijd | 13-4-2015 om 19:39 |