Max Ernst, originele kleurenlitho 'Deux Oiseaux', 1975 - Verkocht

Max Ernst, originele kleurenlitho 'Deux Oiseaux', 1975 kopen? Bied vanaf 80!

Verkoopprijs: € 80,00

Max Ernst, originele kleurenlitho 'Deux Oiseaux', 1975 kopen? Bied vanaf 80!Max Ernst, originele kleurenlitho 'Deux Oiseaux', 1975 kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  Papierkamer Aelbrecht
FA. (4)

344 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Max Ernst (1891-1976)
GesigneerdHandgesigneerd

Erg mooie kleurenlitho van Max Ernst. Het gaat hier om een orginele litho maar dus niet handgesigneerd en hoge oplage (1500). De eerste 99 exemplaren van de oplage zijn gesigneerd uitgebracht, maar hebben daarmee natuurlijk een veel hogere prijs.

Titel: Deux Oiseaux

Jaartal: 1975

Referentie:  "Max Ernst : Graphische Welten" p. 438 et 439”

Afmetingen:  33,5 x 61,0 cm

Gesigneerd: gesigneerd in de steen

Oplage: 1500

Druk:      Pierre Chave, Vence

Uitgever: Editions Poligrafa, Barcelona

Ingelijst: Nee

Materiaal: lithografie op papier (Arches)

Conditie: In perfecte staat.

Bezichtigen:

Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. U kunt het werk bekijken (in Tilburg) voordat u een bod uitbrengt. U kunt een bericht sturen naar aelbrechtpapierkamer@gmail.com om een vraag te stellen of een afspraak te maken.

Verzendkosten:

Verzenden (kosten koper) PostNL Track&Trace pakket €6,75 of aangetekend €8,50.

Ophalen in Tilburg is ook mogelijk.

Dit item is verkocht voor 80,00
Starttijd:26-08-2012 om 20:55
Eindtijd:09-09-2012 om 20:55
jmdebaare
03 sep. / 16:07
€ 80