Maya Wildevuur - Bloesemkat - Verkocht

Maya Wildevuur - Bloesemkat kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Maya Wildevuur - Bloesemkat kopen? Bied vanaf 25!Maya Wildevuur - Bloesemkat kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (14)

1322 verkochte items
Alle items van deze verkoper (37)
  • Maya Wildevuur (1944)
Jaartal1987
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
GRATIS VERZENDING!Gesigneerde zeefdruk
Genummerd en gesigneerd: Ja
Voorzien van droogstempel: Ja
Drukgangen: 4

Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt en genummerd en gesigneerd met potlood door de kunstenaar.

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:05-05-2019 om 11:24
Eindtijd:10-05-2019 om 19:13
Paroove
10 mei / 14:18
€ 25