Maya Wildevuur, handgesigneerde zeefdruk, 1995 - Verkocht

Maya Wildevuur, handgesigneerde zeefdruk, 1995 kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Maya Wildevuur, handgesigneerde zeefdruk, 1995 kopen? Bied vanaf 10!Maya Wildevuur, handgesigneerde zeefdruk, 1995 kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  schildpad

1 verkochte items
  • Maya Wildevuur (1944)
GesigneerdHandgesigneerd

50 x 70, niet ingelijst, nr 198 van 200 ex.

zeefdruk op papier, onbeschadigd

Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:18-07-2016 om 16:22
Eindtijd:25-07-2016 om 16:22
wmh
25 jul. / 16:14
€ 10