950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1972 |
Techniek | Offset |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 21.5 x 104 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Obbicht, Nederland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Obbicht, Nederland |
Starttijd | 2-5-2023 om 20:08 |
Eindtijd | 2-10-2023 om 14:54 |