Meertje Kaal: Acryl en collage op doek, De voyeur - Ingelijst

Meertje Kaal: Acryl en collage op doek, De voyeur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 30,00

Meertje Kaal: Acryl en collage op doek, De voyeur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Meertje Kaal: Acryl en collage op doek, De voyeur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Meertje Kaal: Acryl en collage op doek, De voyeur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (228)

28128 verkochte items
Alle items van deze verkoper (68)
  • Meertje Kaal (1930-2016)

Titel: De voyeur
Jaartal: 2006
Afmetingen lijst: 43 cm x 33,5 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (rechtsonder)
Materiaal: Acryl en collage op doek
Ingelijst: Ja, in houten baklijst
Conditie: Er zit een gaatje in het doek (zie foto).

Administratieve code:
QQMK

Dit item is verkocht voor 30,00

Starttijd:31-05-2017 om 12:57
Eindtijd:05-06-2017 om 19:57

Biedingen (8):

EvaMode
4 jun. / 15:57
€ 30
Nakkie
4 jun. / 15:57
€ 25
EvaMode
4 jun. / 14:55
€ 17
laiterie
4 jun. / 14:55
€ 15
laiterie
2 jun. / 14:14
€ 12
Debz
31 mei / 19:30
€ 10
laiterie
31 mei / 19:30
€ 10
Debz
31 mei / 18:18
€ 1