Meertje Kaal: Acryl op karton, Arrogant en liefdeloos of.. - Ingelijst - Verkocht

Meertje Kaal: Acryl op karton, Arrogant en liefdeloos of.. - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Meertje Kaal: Acryl op karton, Arrogant en liefdeloos of.. - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Meertje Kaal: Acryl op karton, Arrogant en liefdeloos of.. - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Meertje Kaal: Acryl op karton, Arrogant en liefdeloos of.. - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (247)

29793 verkochte items
Alle items van deze verkoper (25)
  • Meertje Kaal (1930-2016)
TypeTekening / Aquarel

Titel: Arrogant en liefdeloos of passieve agressie
Jaartal: 2011
Afmetingen lijst: 59 cm x 52 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (rechtsonder)
Materiaal: Acryl en Olieverf en karton, vastgeniet aan lijst
Ingelijst: Ja, in houten lijst (zonder glas)
Conditie:In redelijke/goede staat.

Administratieve code:

QQMK

Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:12-09-2017 om 13:31
Eindtijd:24-09-2017 om 13:31
Biedingen (3)
wezelenburg
24 sep. / 11:22
€ 5
Wauters
14 sep. / 10:53
€ 3
PatrickBos
13 sep. / 23:06
€ 1