Meertje Kaal: Acryl op karton, Beatrix Koningin - Ingelijst

Meertje Kaal: Acryl op karton, Beatrix Koningin - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 24,00

Meertje Kaal: Acryl op karton, Beatrix Koningin - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Meertje Kaal: Acryl op karton, Beatrix Koningin - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (228)

28106 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Meertje Kaal (1930-2016)

Titel: Beatrix Koningin
Jaartal: 1995
Afmetingen lijst: 98 cm x 75,5 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (rechtsonder)
Materiaal: Acryl op karton
Ingelijst: Ja, in houten lijst (vuil)
Conditie: In goede staat, wel is het werk wat gezakt in de lijst.

Administratieve code:

QQMK

Dit item is verkocht voor 24,00

Starttijd:27-11-2017 om 14:37
Eindtijd:04-12-2017 om 19:37

Biedingen (8):

Klassiekers
1 dec. / 14:49
€ 24
Kuenen001
1 dec. / 14:49
€ 20
Kuenen001
1 dec. / 14:39
€ 18
Klassiekers
1 dec. / 14:38
€ 16
Klassiekers
29 nov. / 16:19
€ 12
Cor13
29 nov. / 16:19
€ 10
Klassiekers
28 nov. / 21:39
€ 3
11556
27 nov. / 21:53
€ 1