Meertje Kaal: Olieverf op karton, De phrychische vloot I - Ingelijst

Meertje Kaal: Olieverf op karton, De phrychische vloot I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 19,00

Meertje Kaal: Olieverf op karton, De phrychische vloot I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Meertje Kaal: Olieverf op karton, De phrychische vloot I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Meertje Kaal: Olieverf op karton, De phrychische vloot I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Meertje Kaal: Olieverf op karton, De phrychische vloot I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (227)

28103 verkochte items
Alle items van deze verkoper (52)
  • Meertje Kaal (1930-2016)

Titel: De phrychische vloot I
Jaartal: 2004
Afmetingen lijst: 52,5 cm x 131 cm (Beeld: 44 cm x 115 cm)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met pen (rechtsonder)
Materiaal: Olieverf op karton
Ingelijst: Ja, in houten lijst (wit)
Conditie: In goede staat. (Lijst en achterboard zijn wat vuil en beschadigd)

Administratieve code: QQMK

Dit item is verkocht voor 19,00

Starttijd:10-07-2017 om 16:30
Eindtijd:23-07-2017 om 16:35

Biedingen (8):

Reibel
23 jul. / 16:27
€ 19
25895
23 jul. / 16:27
€ 17
Reibel
23 jul. / 14:07
€ 12
25895
23 jul. / 14:07
€ 10
25895
19 jul. / 12:43
€ 7
Art2Have
19 jul. / 12:43
€ 5
Art2Have
16 jul. / 17:39
€ 3
11556
11 jul. / 14:32
€ 1