Meertje Kaal: Olieverf op kartonplaat, Het maken van.. Ingelijst

Meertje Kaal: Olieverf op kartonplaat, Het maken van.. Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 7,00

Meertje Kaal: Olieverf op kartonplaat, Het maken van.. Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Meertje Kaal: Olieverf op kartonplaat, Het maken van.. Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Meertje Kaal: Olieverf op kartonplaat, Het maken van.. Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Meertje Kaal: Olieverf op kartonplaat, Het maken van.. Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (227)

28106 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
  • Meertje Kaal (1930-2016)

Titel: Het maken van..
Jaartal: 2001
Afmetingen lijst: 73 cm x 68,5 cm (Beeld: 60 cm x 56 cm)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met pen (rechtsonder)
Materiaal: Olieverf op kartonplaat
Ingelijst: Ja, in houten baklijst (blauw) - zonder glas!
Conditie: In goede staat. (Bril is op het werk geplakt en laat aan linkerzijde los)

Administratieve code: QQMK

Dit item is verkocht voor 7,00

Starttijd:10-07-2017 om 15:57
Eindtijd:23-07-2017 om 15:57

Biedingen (3):

Peinado
21 jul. / 12:11
€ 7
EldertWalter
21 jul. / 12:11
€ 5
EldertWalter
21 jul. / 08:23
€ 1