Meijer Bleekrode - SALOMON RODRIGUES DE MIRANDA WETHOUDER VAN AMSTERDAM

Meijer Bleekrode - SALOMON RODRIGUES DE MIRANDA WETHOUDER VAN AMSTERDAM kopen? Bied vanaf 50!
Meijer Bleekrode - SALOMON RODRIGUES DE MIRANDA WETHOUDER VAN AMSTERDAM kopen? Bied vanaf 50!Meijer Bleekrode - SALOMON RODRIGUES DE MIRANDA WETHOUDER VAN AMSTERDAM kopen? Bied vanaf 50!Meijer Bleekrode - SALOMON RODRIGUES DE MIRANDA WETHOUDER VAN AMSTERDAM kopen? Bied vanaf 50!Meijer Bleekrode - SALOMON RODRIGUES DE MIRANDA WETHOUDER VAN AMSTERDAM kopen? Bied vanaf 50!Meijer Bleekrode - SALOMON RODRIGUES DE MIRANDA WETHOUDER VAN AMSTERDAM kopen? Bied vanaf 50!Meijer Bleekrode - SALOMON RODRIGUES DE MIRANDA WETHOUDER VAN AMSTERDAM kopen? Bied vanaf 50!Meijer Bleekrode - SALOMON RODRIGUES DE MIRANDA WETHOUDER VAN AMSTERDAM kopen? Bied vanaf 50!
  • Meijer Bleekrode (1896-1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1929
TechniekHout/Linosnede
DragerJapans Papier
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen28 cm x 20 cm (h x b)
Passe-partout40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Van 1929 tot 1931 verschenen van Meijer Bleekrode  in Het Volk portretten van belangrijke vooral linkse politici. In een publicatie over de kunstenaar zijn diverse portretten afgebeeld, die geregeld werden geplaatst. Deze houtsnede met een afbeelding van wethouder de Miranda is te vinden op pg. 17 van "Meijer Bleekrode  schilder,ontwerper,socialist 1896-1043"

enkele vlekjes

Meijer Bleekrode (1896-1943)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  loverendale
FA. (19)

516 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
30 cm
40 cm
20 cm
28 cm
Starttijd:05-11-2022 om 11:13
Eindtijd:12-11-2022 om 10:22
Openingsbod € 50
ObjectlocatieROERMOND,  Nederland