Meinert Volkers, kleurtekening, landschap 1985

Meinert Volkers, kleurtekening, landschap 1985 kopen? Bied vanaf 45!
Meinert Volkers, kleurtekening, landschap 1985 kopen? Bied vanaf 45!Meinert Volkers, kleurtekening, landschap 1985 kopen? Bied vanaf 45!Meinert Volkers, kleurtekening, landschap 1985 kopen? Bied vanaf 45!Meinert Volkers, kleurtekening, landschap 1985 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Nemo

0 verkochte items
  • Meinert Volkers (1927-2000)
TypeTekening / Aquarel

MEINDERT VOLKERS, KLEURTEKENING, LANDSCHAP 1985

gesigneerd, onder aan, rechts van het midden

formaat 16 cm bij 22 cm

formaat lijst 51,5 cm bij 41,5 cm

Starttijd:08-02-2014 om 16:04
Eindtijd:16-02-2014 om 16:04
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieNederland