Meinert Volkers, kleurtekening, landschap bij Haarlem 1984

Meinert Volkers, kleurtekening, landschap bij Haarlem 1984 kopen? Bied vanaf 45!
Meinert Volkers, kleurtekening, landschap bij Haarlem 1984 kopen? Bied vanaf 45!Meinert Volkers, kleurtekening, landschap bij Haarlem 1984 kopen? Bied vanaf 45!Meinert Volkers, kleurtekening, landschap bij Haarlem 1984 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Nemo

0 verkochte items
  • Meinert Volkers (1927-2000)
TypeTekening / Aquarel

MEINERT VOLKERS, KLEURTEKENING, LANDSCHAP BIJ HAARLEM 1984

gesigneerd onder aan, links van het midden

formaat 13 cm x 18 cm

formaat lijst 51,5 cm bij 41,5 cm

Starttijd:08-02-2014 om 15:59
Eindtijd:16-02-2014 om 15:59
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieNederland